Woodland park Zoo, Seattle

Když celé dny trávíte jen s dětmi, pořád a neustále se je snažíte zabavit. A tak jsme se už po 150 vydali s prckem do místní zoo, která vůbec není špatná.
Zoologická zahrada v Seattlu se pyšní tím jak zachraňují ohrožené druhy z přírody a inspirují lidi k tomu, aby se o nich něco naučily. Čemuž by se i věřit dalo, v zoo nenajdete žádné přeplácané umělotiny, ale je krásně upravená a spíše ve stylu parku.

Zoo byla otevřena už v roce 1899, takže bude za dva roky slavit 120 narozeniny. Líbí se mi, že přes léto pořádají spoustu kempů pro děti, které se o zvířatech a přírodě učí přímo v zoo. Vstupné na jeden den pro dospělého vyjde v letních měsích vyjde na $21 a pro dítě 3 let na $13. Přes zimní měsíce je zoologická zahrada podstatně levnější.

Ale dost povídání, je tu pár fotek o které bych se s vámi ráda podělila. Nejvíce jsem pyšná na tukana v úvodní fotce. Je to foceno na manuální ostření, s kterým jsem se konečně tak nějak naučila a dokonce zdobí plochu mého laptopu.


This Article Has 7 Comments
 1. Birdie says:

  No opět super fotky!! 🙂 Mají úžasné barvy! 😮 A to bych nebyla Birdie, aby se mi ptáčci nelíbily! 🙂

 2. ľúbezná says:

  prenádherné fotky! 🙂

 3. Daysy says:

  Krása, fotky se ti moc povedly. 🙂

  blog Days of Daysy

 4. Marketa says:

  Miluju ZOO a podobné parky! Už od prvního randíčka se s přítelem snažíme navštívit co nejvíc ZOO to jen jde a je pro nás možné, myslím, že jsme někde na čísle 18? (A to některé i vícekrát – třeba krásná Lešná ve Zlíně). A to je na práci aupair super – člověk pracuje a může vyrazit na pláž, do parku, zoo apod.

  Krásné fotky jako vždy 😉

  http://www.secretsofm.blogspot.com

 5. No co si budem, tukan je opravdu nádherný, nejen jako zvíře ale i nafocený! ♥
  USA nikdy nepatřilo mezi mé oblíbené destinace, kam bych se chtěla jednou podívat, i přesto, že tam mám rodinu. Nicméně seattlská zoo musí být opravdu krásná, když má takovou historii,.. Moc povedené fotky, opravdu, Marky.

 6. hermator says:

  Krásné fotky 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *