Západ slunce v Seattlu

Mít možnost vzít foťák do ruky a vyrazit na vyhlídky na celé město při západu slunce je něco, co si žádný fotograf nenechá uniknout. Už pár měsíců se psychicky připravuji i na východ slunce, ale jelikož nejsem žádné ranní ptáče, tak je to trochu složitější. Ale ono to jednou přijde!
Mám rozepsáno pár článků a snažím se na nějak svůj život dát zase dohromady, abych měla více času na web, focení a celkově sebe. Přiznám se, že přednost jsem momentálně dávala jen sobě a je načase přestat být sobecká a věnovat se také něčemu jinému.
Úspěšně jsem dokončila druhý semestr španělštiny a léto klepe na dveře. Bude tu opět spousta možností využít foťák, natáčet videa a psát cestovatelské články. A já se těším, já se tak těším!

Už za 14 dní jedu na prodloužený víkend, až na hranice Oregonu a Kalifornie, navštívit jednou nádherné místo. Na cestě mám balíček, ze kterého mám strašnou radost, i když je naprosto zbytečný a k životu nepotřebný. Mám ráda, když si za těžce vydřené peníze můžu koupit nějakou hmotnou věc. Vždycky mi to udělá hroznou radost. A příští měsíc už jedeme na týden do Mexika a budu nakupovat opět letenky na svůj narozeninový víkend. Je toho spousta na co se těšit. Ale teď už by se vám chtěla pochlubit s mým večerním výletem na vyhlídky v Seattlu a krásný oranžový západ slunce!

This Article Has 1 Comment
  1. Lucienne says:

    Ono je potřeba být občas sobecká a věnovat se jenom sobě, ale už se těším, až dáš všechny články dohromady a budou vycházet! 🙂
    Západy slunce jsou podle mě romantičtější než východy, ale ten východ slunce má zase něco jiného do sebe 🙂 Jednou určitě vstaneš! 😀

    Lucienne_ReadLoveEat/a>

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *