Leden a sníh a Mt. Rainier

Leden byl ve znamení ticha. Měla jsem, co dělat, abych se vzapamatovala z vánoční cesty domů zpět do USA. Už v momentě, co jsem se viděla se svými nejlepšími kamarádkami nebo velmi dobrým kamarádem, kterého jsem rok neviděla jsem věděla, že odjezd bude zase o trochu horší než, když jsem balila kufry v lednu před první cestou do Spojených států.
Musím upřímně říct, že se docela těším, až doma s těmi lidmi, které mám tak ráda pobudu o trochu víc času než vymyslím další dobrodružství.

Leden nebyla ani ve znamení výletů po okolí. Zimu nemám ráda a těžko jí snáším. Počasí tady v Seattlu mi docela vyhovuje, protože téměř žádný sníh nemáme a všechno padá jen na horách. Ale bohužel je pořád pod mrakem a to člověku na mozek začne po určité době lézt. Jet leg, stýskání po rodině a kamarádech si vyžádalo svou daň a já už jsem téměř dva měsíce nemocná. Z nachlazení po střevní chřipku a zánět dutin jsem si snad prošla vším za měsíc a půl. Únor nás přivítal sluníčkem, rýma odstupuje a kašel, který mám od 18. prosince, toho se prostě zbavit nemůžu.

V lednu jsem přece ale jeden výlet podnikla. A i přesto, že nelyžuju ani neprovozuju žádné zimní sporty jsem se s kamarádkami vydala do nedalekého lyžařského centra a svezly jsme se gondolou na vrh. A ten výhled byl naprosto neuvěřitelný, dechberoucí a rozhodně to stálo za to! Těším se, až se tam vydáme v létě a sejdeme ten krpál dolů po svých. Fotky se povedly a tak vám jich sem pár přikládám.
Upřímně ty fotky sem dávám hlavně pro sebe. Stala se mi nepříjemná věc a to, že mi odešel externí harddisk se všemi fotkami, které samozřejmě mám zálohované jen tam. A tak jsem přišla o všechny fotografie z prvního roku v Americe. Jediné, co mne těší je, že sem nadšenec instagramu a sdílím fotky i na své facebookové stránce, takže spoustu fotografií mám. Navíc ke každému článku zde přikládám galerii fotek.

This Article Has 1 Comment
  1. Marketa says:

    Uuuuuuu harddisk teda vůbec nezávidím! Mně se to stalo taky a to přesně před státnicema, kdy jsem měla všechny roky studia a zápisky právě na harddisku – nevím co je horší haha 🙂 Přežij zimu v Seattlu! Hory vypadají parádně

    http://www.secretsofm.blogspot.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *