Podzim, koně a Lake Washington

Podzim jsem nikdy v lásce neměla. Zima, déšť a mlha.

Až Seattle mi pořádně ukázal, že podzim dokáže být dechberoucí. Nevím, jestli je to všemi těmi změnami, kterými jsem tento rok prošla a vše, co mi Amerika ukázala. Po cestě ze školy mě barevné listí a mlha nad jezerem Washington donutila zastavit, vystoupit z auta a alespoň na 20 minut si tu nádheru, kterou mám jen 5 minut od domu užít. Doufám, že nás takových krásných slunečných dní čeká více. Navíc následující fotky jsou důkazem toho, že v Seattlu jenom pořád neprší. Podle předpovědi počasí nás zítra čeká krásných 19 stupňů a slunce.

V neděli jsme vyrazily s kamarádkou do nedalekého Auburnu na projížďku na koních, kterou jsme si opravdu užily. Počasí se nám také vydařilo a tak jsme se s majitelkou farmy vyrazily projet do lesa. Na koních jsem chtěla začít jezdit v Americe a zatím se to daří a baví mě to. Jsou to zvířata, které opravdu respektuji. Jelikož jsme na vyjížďku jely jen já a kamarádka, tak jsme dostaly možnost si vybrat koně,  který je nám nejvíce sympatický. A já si zrovna vybrala Artze, který na mě celou dobu jsem vyplňovala papíry koukal. Užasný, ale tvrdohlavý stvoření. Pořád se zastavoval a žral trávu a jakmile jsem mu to zakázala (což jsem dostala příkazem od majitelky farmy), tak se začal vztekat. Nakonec jsme to spolu tu hodinu a půl přežili ve zdraví.

Teď mi nezbývá nic jiného než najít farmu blíže našemu domovu, abych mohla na jaře začít jezdit pravidelněji.

Vaše Marky

This Article Has 6 Comments
 1. Vee says:

  Nádherné fotky! Blog sleduji, moc se mi tady líbí !! 🙂
  Vee
  http://coffeevee.blogspot.cz/

 2. Káťa says:

  Super fotky a super blog. Taky bych někdy chtěla navštívit Ameriku, možná to vyjde tyhle letní prázdniny (snad) a taky navštívit všechny ty krásná místa co ty (už jsem pročetla skoro celý blog :-D) Takže fakt super!

  http://www.jdeocestu.blogspot.cz

 3. Pavlína says:

  Ty fotky jsou boží! Strašně ti závidím ty zážitky a ameriku! 🙂 snad se jednou taky zadaří

  MagicBeautyLife

 4. Smile Thess says:

  Super fotky, jízdu na koni miluju ♥

 5. Marketa says:

  Zrovna jsem narazila na tvůj blog a je super! Podzim miluju ještě víc až po odstěhování se do Anglie – ten americkej je očividně taky super.

  Secrets of M

  Hezký den, M.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *