Kdo jsem?

Markéta, Markét, Marky

Jsem přehnaně ambiciózní, věčně nervózní a narozena ve znamení štíra. Před pár lety jsem se zamilovala do angličtiny a od té doby se jí každý den věnuju. Občas mi přijde, že anglicky se vyjadřuji lépe než ve svém rodném jazyce. Snad ji jednou budu umět natolik, abych ji mohla učit ostatní. Ano, chtěla bych být učitelka angličtiny, ačkoliv moje vysněná práce je práce letušky pro British Airways!

Studovala jsem 4 roky cestovní ruch na jedné nejmenované škole v Plzni a úspěšně ty čtyři roky zakončila maturitou. Jeden čas jsem dokonce chtěla jít na Karlovu univerzitu, abych opravdu tu angličtinu jednou vyučovat mohla. K přijímacím zkouškách jsem se, ale nikdy nedostala a vydala se do světa.

V červenci 2013 jsem se přestěhovala do Velké Británie, přesněji do Frimley. Po 14 dnech terorizování od indické rodiny jsem utekla a stala se na 14 dní bezdomovcem. Přespávala u kamarádek a našla si rodinu na kraji Londýna kde jsem do června 2014 bydlela. (Ne)spokojená. Práce Au Pair je opravdu psychicky náročná, ale jsem vděčná, že jsem rok v Anglii strávila.
Po roce jsem se vrátila zpět do České republiky, kde jsem pracovala jako recepční v jednom plzeňském 4* hotelu a statečně trénovala sebekontrolu a trpělivost. Jednoho dne všechna trpělivost došla a po třech měsících jsem odletěla dělat Au Pair do USA. A tak si momentálně na plno užívám přenádherný Seattle a celkově všechny krásy Spojených států.

 

IMG_4815